اشرف غنی:

جنگ دشمنان افغانستان هیچ مشروعیتی ندارد و تحت هر نام و پرچمی که باشد، هرگز به هدف نمی رسد

  • انتشار: ۶ سنبله ۱۳۹۹
  • سرویس: اخبار مهم
  • شناسه مطلب: 93535

اشرف غنی، رئیس جمهور در نشستی با مسئولین نهادهای امنیتی و دفاعی کشور تاکید کرد که جنگ دشمن هیچگونه مشروعیتی ندارد و زیر هر نام و پرچمی که باشد، هرگز به هدف نمی رسد.

بر اساس گزارش دفتر مطبوعاتی ارگ ریاست جمهوری، اشرف غنی در این نشست اظهار داشت: خوشبختانه نیروهای امنیتی و دفاعی ما از تجارب خوبی برای مقابله و دفع تهدیدات دشمن برخوردارند.

وی به نهادهای امنیتی و دفاعی در زمینه تامین امنیت شاهراه‌ها دستور داد که هرچه زودتر برنامه‌های منظم خود را برای امنیت شاهراه ها عملی کنند تا نتایج ملموس را در این قسمت داشته باشیم.

محمد اشرف غنی همچنین به مسئولین نهادهای امنیتی و دفاعی دستور داد که با مردم از نزدیک کار کنند و مشکلات آنان را حل نمایند و هماهنگی میان نهادهای ملکی و نظامی بیشتر گردد.

رئیس جمهور گفت: در اینکه دشمنان افغانستان شکست خورده است تردیدی وجود ندارد، زیرا دشمنان افغانستان این توانایی را ندارند که در برابر نیروهای دلیر امنیتی و دفاعی ما قرار بگیرند.

وی با بیان اینکه دشمن در تلاش است تا مردم افغانستان را نسبت به آینده شان ناامید بسازد بیان داشت: جنگ دشمن هیچگونه مشروعیتی ندارد و زیر هرگونه نام و پرچمی که باشد، هرگز به هدف نمی رسد.

رییس جمهور تصریح کرد: خوشبختانه مردم و نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان از روحیه عالی برخوردارند و شکست تنها نصیب دشمنان افغانستان می باشد.

وی افزود: آینده افغانستان به مردم و نیروهای امنیتی و دفاعی تعلق دارد و نیروهای امنیتی و دفاعی ما با اراده، قوت و روحیه بالا از وطن و مردم خود دفاع می کنند.