جبهه مقاومت: حالا که طالبان جنگ را انتخاب کردند با تمام نیرو دفاع می‌کنیم

  • انتشار: ۱۱ سنبله ۱۴۰۰
  • سرویس: تیتر 1سیاست
  • شناسه مطلب: 119923

جبهه مقاومت پنجشیر می‌گوید طالبان اعلام کردند به دلیل به نتیجه نرسیدن گفتگوها با جبهه مقاومت، حملات شان را بر مراکز مقاومت در پنجشیر و اندرآب آغاز کرده اند.

این جبهه در واکنش به اعلامیه طالبان در صفحه فیس‌بوک نوشته است: حقیقت این است که حملات طالبان پیش از این اعلامیه، بر اندراب و پنحشیر آغاز شده بود.

جبهه مقاومت ملی همچنان نوشت: «نتیجه گفتگو از دیدگاه طالبان این بود که یکی دو کرسی در دولتی که می‌خواهند ایجاد کنند به جبهه مقاومت اختصاص بدهند، در حالی که ما از این گفتگو ها دنبال ایجاد آینده بهتر به افغانستان و مردمان این سرزمین بودیم و منافع شخصی و گروهی را در نظر نداشتیم.

این جبهه تاکید کرد در چندین دهه مبارزه، همواره به این باور بوده ایم که مشکلات افغانستان راه حل نظامی ندارد، حالا که طالبان مسیر جنگ را انتخاب کرده اند، اعلام می داریم که با تمام نیرو از مردم و سرزمین خود دفاع کرده و برای تامین حقوق مردم افغانستان و آینده روشن سرزمین ما، از مرکز مقاومت ملی در پنجشیر و اندراب به مقاومت ادامه می دهیم و به زودی با توسعه جبهات به بخش های دیگر کشور و با حمایت مردم ما که حاکمیت طالبان را به هیچ قیمتی نمی پذیرند، افغانستان را از مشکلات موجود رهایی خواهیم بخشید.

نظرات(۰ دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *