ترامپ مدعی پیروزی بزرگتر از انتخابات ۲۰۱۶ شد

  • انتشار: ۱۲ عقرب ۱۳۹۹
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 96685

به نقل از سی بی اس نیوز، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا طی اظهاراتی مدعی شد پیروزی او در انتخابات ۳ نوامبر بزرگتر از رقابت سال ۲۰۱۶ خواهد بود.

رئیس جمهور آمریکا در جمع هواداران خود در شهر رُم ایالت جورجیا گفت: من فکر می‌کنم ما در انتخابات ۳ نوامبر حتی بهتر از چهار سال پیش کار خواهیم کرد و به پیروزی بزرگتری دست خواهیم یافت.

وی افزود: شاید بتوانیم به حد کافی رای جمع کنیم که همان سه شنبه شب پیروزی را اعلام کنیم.

پیش از این اعلام شده بود که ترامپ قصد دارد در صورت شمارش تعداد زیادی از آراء و پیشرو بودن، در شب انتخابات پیروزی خود را اعلام کند.

نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد ترامپ و جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها در چندایالت سرنوشت ساز رقابت تنگاتنگی را ادامه می‌دهند.

ترامپ در بخش دیگری از اظهاراتش طبق روال همیشه سیاست دموکرات‌ها و بایدن را در مقابله با ویروس کرونا پیش کشید و گفت: برنامه بایدن برای مقابله با شیوع ویروس کرونا این است که اقتصاد را متوقف کند و روند ساخت واکسن را به تاخیر بیندازد. این امر نه تنها به مرگ افراد زیاد منجر می‌شود بلکه آمریکا را به یک زندان تبدیل می‌کند.

رئیس جمهور آمریکا در این گردهمایی انتخاباتی اظهار داشت شرکت‌های داروسازی او را دوست ندارند، زیرا ساست گذاری او برای قیمت گذاری دارو مورد پسند آن‌ها نیست. او وعده داد که در صورت انتخاب مجدد در انتخابات ریاست جمهوری ۳ نوامبر، قیمت دارو‌ها را کاهش می‌دهد. وی تا آنجا پیش رفت که گفت «قیمت دارو‌ها را به پایین‌ترین سطح در جهان خواهد رساند.»

گزارشگر سازمان ملل: حمله به مراکز آموزشی شیعیان هزاره حمله به آیندۀ افغانستان است

ترامپ ضمن انتقاد از سیاست‌های مهاجرتی بایدن گفت: من تروریست‌ها و افراطی‌ها را بیرون از کشور نگه می‌دارم.

او در ادامه از نامزد انتخابات ریاست جمهوری به دلیل تعهد برای افزایش پذیرش پناهندگان به میزان ۷۰۰ درصد انتقاد کرد.

منبع: yjc

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟