ترامپ ترکیب تیم حقوقی خود برای استیضاح در سنا را تغییر داد

  • انتشار: ۱۳ دلو ۱۳۹۹
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 105819

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دفتر رئیس جمهور سابق آمریکا روز یکشنبه وکلای مدافع جدیدی را برای سرپرستی تیم حقوقی وی در جلسه پیش روی استیضاح در سنا معرفی کرد.

در بیانیه دفتر دونالد ترامپ آمده است: وکلای «بسیار محترم» دیوید شوئن و بروس ال کاستور که به تیم حقوقی خواهند پیوست، توافق نظر دارند که استیضاح دوم ترامپ خلاف قانون اساسی است.

شوئن در این باره گفته است: «افتخار من است که نماینده چهل و پنجمین رئیس جمهور و قانون اساسی ایالات متحده آمریکا باشم.»

کاستور نیز اعلام کرد: «قدرت قانون اساسی ما در شرف آزمایشی بی سابقه در تاریخ است مانند هرگز در تاریخ ما. سندی که برای اعصار نوشته شده است و بازهم و همانند همیشه بر حزب گرایی پیروز خواهد شد.»

کاستور از سوی تیم ترامپ به عنوان یک وکیل برجسته درپنسیلوانیا توصیف شده و از سال ۲۰۱۲ تاکنون در میان ۱۰۰ وکیل برتر دادگاهی در آمریکا شناخته شده است در سال ۲۰۰۷ نام وی در تالار مشاهیر پولیس پنسیلوانیا قرار گرفت. طبق گفته‌های دفتر ترامپ، شوئن یک وکیل دادگستری فصلی است که به عنوان مشاور ارشد در چندین پرونده مهم فعالیت کرده است و همچنین نماینده قربانیان تروریسم تحت قانون ضد تروریسم است.

در حالی که کمتر از ۵ روز به موعد استیضاح ترامپ در سنا باقی مانده است، رسانه‌های آمریکایی روز شنبه گزارش دادند که پنج نفر از وکلای تیم دفاع استیضاح دونالد ترامپ موکل خود را ترک کرده اند. طبق گزارش سی. ان. ان، جاش هوارد، وکیل کارولینای شمالی و همچنین جانی گاسر و گرگ هریس، همکاری با تیم حقوقی ترامپ را متوقف کردند.

نظرات(۰ دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *