تاریخ احتمالی انتشار ویندوز ۱۱ مشخص شد

  • انتشار: ۸ سرطان ۱۴۰۰
  • سرویس: گوناگون
  • شناسه مطلب: 115784

بعد از رونمایی از ویندوز ۱۱ حالا بازار شایعات داغ شده و گمانه زنی‌هایی درباره تاریخ انتشار آن مطرح است.

مایکروسافت هفته گذشته از ویندوز ۱۱ رونمایی کرد، اما فقط گفت که این سیستم عامل در این تعطیلات از راه می‌رسد که خیلی خاص نبود.

اما نگاهی دقیق به چند تصویر از ویندوز ۱۱، به ماه اکتبر اشاره دارد، ماهی که مایکروسافت سیستم عامل خود را راه اندازی می‌کند. تصویر زیر یک پیام Microsoft Teams از استیوی باتیچه از تیم Surface به پانوس پانای رئیس بخش ویندوز و دستگاه‌های مایکروسافت، را نشان می‌دهد که می‌گوید “نمی توانید منتظر ماه اکتبر باشید!” مطالب تبلیغاتی رسمی مایکروسافت در وب سایت ویندوز ۱۱ هم تاریخ ۲۰ اکتبر را در نوار وظیفه نشان می‌دهد.

زمان عرضه ویندوز جدید مایکروسافت 

به نظر می‌رسد حتی والمارت چیزی را می‌داند که ما نمی‌دانیم، زیرا در برخی از لپ تاپ‌ها ارتقا رایگان ویندوز در اکتبر ۲۰۲۱ در دستور کار قرار دارد و طرح جدید ارتقا در حال نهایی شدن است و قرار است از اواخر سال ۲۰۲۱ آغاز شود و تا سال ۲۰۲۲ ادامه یابد.

طرفداران و توسعه دهندگان ویندوز ، اکنون می‌توانند اولین نما از ویندوز ۱۱ را مشاهده کنند، زیرا مایکروسافت شروع به ارائه اولین پیش نمایش برای Windows Insiders کرده است. این سازه، رابط کاربری سیستم عامل جدید را با نوار وظیفه در قسمت وسط و منوی استارت دوباره طراحی شده و همچنین مدیریت پنجره بهبود یافته نشان می‌دهد. مایکروسافت این نسخه از ویندوز را مهمترین به روز رسانی ویندوز در دهه گذشته نامیده است.

۵۵ نفر از شهروندان سیک و اهل هنود افغانستان را ترک کردند

باید کمی منتظر ماند تا مایکروسافت تا برخی از ویژگی‌های پیشرفته‌تر مانند چت Microsoft Teams و سازگاری با برنامه های اندروید را منتشر کند. کاربران می‌توانند برای آزمایش پیش نمایش ویندوز ۱۱، در وب یا از قسمت Windows Insider Program در تنظیمات ویندوز ۱۰ ثبت نام کنید. کاربران باید مطمئن شوند که رایانه آن‌ها برای آزمایش ساخت پیش نمایش، حداقل سخت افزار ویندوز ۱۱ را داشته باشد.

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟