اولین هیئت دولتی بحرین راهی تل‌آویو شد

  • انتشار: ۲۸ عقرب ۱۳۹۹
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 98821

اولین هیئت بلندپایه بحرین برای دیدار با مقامات رژیم صهیونیستی راهی اراضی اشغالی شد.

به گزارش  خبرگزاری اطلس به نقل از جروزالم پست، اولین هیئت رسمی دولتی بحرین امروز چهارشنبه با یک پرواز تجاری راهی تل‌آویو شد.

به دنبال سازش بحرین با رژیم صهیونیستی صبح امروز پرواز GF۹۷۲ گلف ایر از فرودگاه منامه راهی اراضی اشغالی شد. وب سایت FlightRadar ۲۴ پرواز هیئت بلندپایه بحرینی به تل‌آویو را تائید کرد.

مقامات رژیم صهیونیستی، بحرین و آمریکا قرار است روز چهارشنبه جلسه سه جانبه‌ای را در قدس اشغالی برگزار کنند. انتظار می‌رود در این نشست نخست وزیر رژیم صهیونیستی، مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا و عبدالله لطف بن راشد الزایانی وزیر خارجه بحرین حضور داشته باشند. 

دولت‌های عربی امارات، بحرین و به تازگی سودان در خیانتی آشکار به ملت فلسطین ماه گذشته میلادی روابط پیش از این پنهانی خود با رژیم صهیونیستی را علنی کردند. خیانتی که با واسطه گری رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید منعقد شد.

این در حالی است که طرح صلح عربی کشور‌های عربی هرگونه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را منوط به بازگرداندن سرزمین‌های فلسطین بر اساس مرز‌های سال ۱۹۶۷ و پذیرش یک دولت مستقل فلسطینی به پایتختی بیت المقدس شرقی از سوی رژیم صهیونیستی می‌داند.