انصارالله حملات به نمازگزاران فلسطینی را محکوم کرد

  • انتشار: ۴ ثور ۱۴۰۰
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 111213

جنبش انصارالله یمن با صدور بیانیه‌ای به تحولات اخیر قدس و مسجد الاقصی واکنش نشان داد و حملات اخیر صهیونیست‌ها علیه فلسطینیان را محکوم کرد. 

این جنبش در بیانیه خود اعلام کرد: «حملات مجرمانه چند روز گذشته نظامیان و شهرک‌نشینان صهیونیست علیه نمازگزاران فلسطینی در شهر اشغالی قدس را که با ماه مبارک رمضان مقارن شده و به زخمی و اسیر شدن شماری از شهروندان فلسطینی منجر شده است، به شدت محکوم می‌کنیم.

همچنین تحرکات مردمی فلسطین در مقابله با حملات مستمر علیه مؤمنان نمازگزار در قدس اشغالی را می‌ستاییم. این موضع دلاورانه، باعث شکسته شدن تدابیر نظامی، محاصره و اعمال فشار بر نمازگزاران شد و صهیونیست‌ها را دچار رعب و وحشت کرد و رژیم صهیونیستی را به لرزه درآورد.

بار دیگر بر موضع ثابت خود در قبال آرمان و ملت مظلوم فلسطین و حمایت کامل از مجاهدان و جنبش‌های مقاومت فلسطین تأکید می‌کنیم و دستشان را که بر ماشه مقاومت گذاشته شده است، می‌فشاریم و با آنان در مقابله با جنایت‌ها و گردن‌کشی صهیونیست‌ها می‌ایستیم و تأکید می‌کنیم آنچه با زور غصب شده جز با زور پس گرفته نمی‌شود. صهیونیست‌ها باید بدانند ما امت واحدی هستیم، موضع واحدی داریم و فلسطین و قدس مسئله نخست و محوری ما و قطب نمای واقعی و گرد آورنده امت عربی و اسلامی است.»