المیادین: ناتو از طریق ماهواره از روسیه جاسوسی می‌کند

  • انتشار: ۱۷ حوت ۱۴۰۰
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 128390
ناتو

شبکه المیادین به نقل از برخی منابع که از آن‌ها به عنوان منابع مورد اعتماد نام برده، اعلام کرد بیس از ۱۰۰ ماهواره نظامی متعلق به کشور‌های عضو ناتو در حال تجهیز اوکراین در خصوص تحرکات نیرو‌های روسیه است.

این منابع اعلام کردند ارتش روسیه عملیات نظامی ویژه و دقیقی را اجرایی می‌کند و برای آنکه جلوی تلفات غیرضروری میان غیر نظامیان و سربازان روس گرفته شود، زمان لازم است.

این منابع در ادامه اعلام کردند: در صورتی که ارتش روسیه وارد جنگ علیه اوکراین می‌شد، می‌بایست ظرف چند روز جنگ را خاتمه می‌داد؛ اما اوکراین و حامیان غربی این کشور به دنبال خرید زمان برای بسیج افراد مزدور و تروریست هستند تا این عملیات نظامی را طولانی کنند.

این منابع تایید کردند که عملیات نظامی روسیه بر اساس جدول زمانی و روند برنامه ریزی شده انجام می‌شود.

گفتنی است پیش از این یک مقام ارشد وزارت دفاع آمریکا از یک فرودگاه مخفی خبر داده بود که به مرکزی برای ارسال سلاح به اوکراین برای مقابله با عملیات روسیه تبدیل شده است.

شبکه سی‌ان‌ان به نقل از یک مقام ناشناس آمریکایی اعلام کرد «ژنرال مارک میلی»، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا هفته گذشته به فرودگاه نزدیک مرز اوکراین رفت و در آنجا از نزدیک شاهد تلاش کشور‌های متعدد برای آوردن سلاح به اوکراین بود.

نظرات(۰ دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.