احتمال مرگ قریب الوقوع بن نایف در زندان

  • انتشار: ۲۳ سرطان ۱۴۰۰
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 116700

حساب کاربری العهد الجدید به نقل از ان بی سی نیوز در توئیتر نوشت: محمد بن نایف، ولیعهد سابق سعودی که در زندان به سر می برد در وضع جسمی بسیار بدی به سر می‌برد و با مرگ یک قدم فاصله دارد.

این پایگاه تاکید کرد «آنچه بر بن نایف می‌گذرد به معنای کامل کلمه «قتل آرام» است که هدف از آن طبیعی جلوه دادن حال اوست و اگر به این شکل بمیرد محمد بن سلمان به هدف خود رسیده است و اگر نمیرد در طول زندگی خود ناتوان و از انجام امور شخصی خود عاجز خواهد بود چه رسد به امور کشور.»

منابع العهد الجدید ضمن تایید گزارش ان بی سی نیوز از وضع بن نایف می‌افزایند: او قند خون بسیار بالایی دارد، اما هیچ دارویی دریافت نمی‌کند و ۲۲ کیلو از وزن خود را از دست داده است و به افسردگی حاد و تشویش روانی دچار شده است.

بن نایف به شدت شکنجه شده است. پا‌های او را به فلک بسته اند و همه جای بدن او نشانه ضربه وجود دارد. او همچنین مورد شکنجه روحی واقع شده و از خواب محروم شده است و به مدت چند روز دست و پا و چشم بسته رها شده است.

حنیف اتمر: شهباز شریف نسبتا مطمئن است که بار دیگر حمله‌ای مشابه ۱۱ سپتامبر رخ خواهد داد

محمد بن سلمان پس توطئه برای برکناری محمد بن نایف، پسرعموی خود از ولیعهدی، جایگاه او را تصاحب کرد و او را به زندان انداخت.

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟