آیا موجودات فرا زمینی وجوددارند؟/ افشای گزارش محرمانه پنتاگون از رصد ۱۴۰ اشیا پرنده ناشناس

  • انتشار: ۵ سرطان ۱۴۰۰
  • سرویس: گوناگون
  • شناسه مطلب: 115567

دریافت گزارش هایی درباره وجود اشیا پرنده ناشناخته موجب شده اکثر آمریکایی ها به این نتیجه برسند که دولت آمریکا در این زمینه پنهان کاری کرده و اطلاعاتی بیش از این دراختیار دارد که حاضر به انتشار آنها نیست.

 تارنمای خبری «هیل» با انتشار این خبر نوشت: بنابر یک گزارشی که روز جمعه (روز گذشته ) از حالت محرمانه خارج شده ، تائید می کند که  دولت آمریکا از سال ۲۰۰۴  میلادی بیش از ۱۴۰ گزارش درباره اشیا پرنده ناشناخته دریافت کرده است.

نظرسنجی مشترک «هیل و موسسه نظرسنجی هریس ایکس» که در این مورد به عمل آمده نشان می دهد، ۷۰ درصد از شهروندان آمریکایی بر این باورند که دولت آمریکا تمامی حقایق درباره اشیا پرنده ناشناخته موسوم به  «یوفو» (UFO) را به اطلاع عموم مردم نمی رساند.

این نظرسنجی از ۹۲۴ شهروند آمریکایی که در انتخابات عمومی آمریکا ثبت نام کرده بودند بین ۱۷ تا ۱۸ ژوئن برابر ۲۷ تا ۲۸ جوزا ۱۴۰۰ به عمل آمده است.

بنابراین گزارش دولت آمریکا بین سال های ۱۹۴۷ تا ۱۹۶۹ میلادی و درجریان برنامه تحقیقاتی به نام «پروژه کتاب آبی» (Project Blue Book)  که توسط نیروی هوایی آمریکا صورت گرفت، بیش از ۱۲ هزار گزارش درباره رویت یوفو دریافت کرده بود.

هیل نوشت: بنابر گزارش اخیر پنتاگون درباره رویت اشیا پرنده ناشناس، ۱۸ واقعه که در ۲۱ گزارش آمده حاکی از آن است که این اشیا پرنده ناشناس از فنآوری غیر قابل توصیفی برخوردار هستند.

۵۵ نفر از شهروندان سیک و اهل هنود افغانستان را ترک کردند

نگرانی امنیتی

هیل افزود: «مارکو روبیو” سناتور ایالت فلوریدا و معاون کمیته اطلاعاتی سنا در باره این گزارش با ابراز نگرانی گفته است: سال ها است  پرسنل نظامی که به آنها اعتماد است و به دفاع  از این کشور می‌پردازند گزارش هایی مبنی بر رویت چنین اشیا پرنده ای را داده اند، اکنون وزارت دفاع و نهادهای اطلاعاتی باید دریابند که چنین اشیایی پرنده ای آیا نگرانی و تهدیدی جدی برای امنیت ملی کشور به شمار می روند.

با وجود گزارش ها و به رغم  پنهان کاری دولت آمریکا، آیا موجودات فرا زمینی وجود دارند

پرسش های بی پاسخ

نشریه آمریکایی یو.اس.ای تودی نیز با پرداختن به این خبر نوشت: دولت فدرال آمریکا با توجه به انتشار گزارش پنتاگون درباره وجود و رویت اشیا پرنده ناشناخته، برخی از پرسش ها را بی پاسخ گذارده است.

یو.اس.ای تودی نوشت: یکی از سوال های مطرح درباره این اشیا پرنده این است: آیا حیات فرا زمینی وجود دارد؟ آیا تهدید امنیتی با وجود چنین موجوداتی احساس می شود؟ درگذشته چه تحقیقات و مطالعاتی درباره این پدیده صورت گرفته و قرار است چه اقداماتی برای بررسی این پدیده صورت گیرد؟

یو.اس. ای تودی گزارش داد: نیروی دریایی آمریکا در سال ۲۰۱۹ میلادی اقدام به رصد و ضبط گزارش از این اشیا  پرنده در نزدیک و در آسمان آمریکا کرده است.

یونس قانونی خبر استعفا از شورای عالی مقاومت ملی برای نجات افغانستان را تکذیب کرد

منبع: ایرنا

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟