سرویس فناوری اطلاعات

کراس اور بی ام و ویژن i NEXT منتشر شد+عکس

تصاویر اولیه از خودروی الکتریکی و مفهومی بی‌ام‌و ویژن آی-نکست نشان می‌دهد که عزم خودروساز باواریا برای تولید کراس‌اور برقی مجهز به فناوری خودران، جدی است.

بازی یا قاتل سریالی جدید

بعد از ماجرای تلخ چالش نهنگ آبی که به مرگ برخی از نوجوانان و جوانان در نقاط مختلف داخل و خارج کشور منجر شد این بار وحشت از بازی مرگبار مومو آرامش خانواده ها را به هم ریخته است مومو یکی از چالشها در پیام‌ رسان‌هاست که پس از مشخص شدن ارتباط آن با خودکشی یک بچه ۱۲ ساله سر و صداهایی زیادی به پا کرده است. چالش خودکشی مومو از فیسبوک آغاز شده است و پس از آن به واتس‌اپ و یوتیوب نیز راه پیدا کرده است.

رئیس جمهور: هدف ما این است که افغانستان به چهارراه منطقه مبدل شود

رئیس جمهور اشرف غنی در مراسم افتتاح سیستم رادار میدان هوایی کابل گفت که در گذشته دهلیزهای هوایی که باید از فضای افغانستان عبور می‌کرد، وجود نداشت، اکنون این زمینه فراهم شده است. هدف مهم ما اینست که افغانستان به چهارراه منطقه مبدل شود و به زودی از طریق زمینی نیز به این هدف می رسیم.

هوش مصنوعی سلاحی جدید برای تشخیص زودهنگام سرطان

هوش مصنوعی با تشخیص زودهنگام و به‌موقع سرطان و برخی بیماری‌های مهلک، از سال ۲۰۲۳ جان هزاران نفر را از مرگ نجات خواهد داد. ترزا می، نخست وزیر بریتانیا، اعلام کرد که این کشور با کمک هوش مصنوعی و تشخیص زودهنگام برخی بیماری‌ها از جمله سرطان،‌ می‌تواند به‌صورت جدی با این بیماری‌ها مبارزه کند. تحقیقات حوزه هوش مصنوعی سلاحی جدید برای مبارزه با بیماری سرطان و بیماری‌های مهلک دیگر از جمله بیماری قلبی،‌ دیابت و زوال عقل خواهد بود.

۱۰ تکنولوژی امروزی که روی فرزندانمان به آنها خواهند خندید!

پسرم، روزی روزگاری ما از تلفن هایی استفاده می کردیم که سیم داشت! این بخشی از خاطرات شماست که برای فرزندانتان تعریف خواهید کرد و آنها با چشمانی گرد شده، ناباورانه به شما خیره خواهند شد و ابزاری عجیب را در ذهن خویش ترسیم خواهند کرد. آری روزی از راه […]

رونمایی کمپانی NZXT از دو کیس H500 و H500i

این کیس‌های مدرن از پایه‌‌ نصب کولر‌ آبی ساده‌ شده‌، سیستم کابل‌کشی شهودی و سینی‌های نصب SSD با قابلیت‌ quick-release برخوردار هستند،همچنین نمونه‌ی H500i با پشتیبانی از قابلیت اختصاصی CAM کمپانی NZXT، از نورپردازی RGB و کنترل دیجیتالی فن بهره می‌برد و شامل پایه نصب عمودی پردازنده‌ گرافیکی هم هستند.