آرشیو کامل

سخنگوی ریاست اجرایی: مردم اعتمادشان را به کمیسیون انتخابات از دست داده اند

مجیب الرحمان رحیمی سخنگوی ریاست اجرایی می گوید که مردم اعتمادشان را نسبت به کمیسیون انتخابات از دست داده اند. این اظهارات آقای رحیمی در حالی مطرح می شود که بعد از گذشت چند روز از آغاز ثبت نام رای دهندگان تعداد بسیار اندکی به این مراکز مراجعه کرده اند.

ارگ در پاسخ به ادعای نمایندگان: پارلمان نباید در اظهارات خود به دروغ و اتهام متوسل شوند

ارگ ریاست جمهوری در واکنش به ادعای بعضی از نمایندگان مجلس، در مورد برکناری جنرال عبدالرازق فرمانده پلیس ولایت قندهار، گفته است که نمایندگان پارلمان نباید در صحبت های خود به دروغ و اتهام متوسل شوند.

مسئول آموزش تروریست های القاعده در افغانستان و متهم حمله ۱۱ سپتامبر در سوریه بازداشت شد

گزارش های رسانه های عربی حاکی از آن است محمد حیدر زمار یک عضو ارشد شبکه القاعده، و متهم حمله ۱۱ سپتامپر که مسئولیت آموزش ربایندگان هواپیما را در اردوگاه های بن لادن، در افغانستان را بر عهده داشته در سوریه بازداشت شده است.

مقام اسرائیلی: ایران به عنوان قدرمندترین دشمن اسرائیل تبدیل شده که شکست آن ممکن نیست

یک مقام سابق در امنیت اسرائیل می گوید که ایران به عنوان قدرتمندترین دشمن این کشور در حال تبدیل شدن به یک ابرقدرت در منطقه است و اسرائیل نخستین بار است که با دشمنی روبرو شده که توان شکست آن را ندارد.

کابل تا چهار روز دیگر همچنان بی برق است

ریاست برشنا می گوید که به دلیل ادامۀ ساخت و ساز لین های تخریب شده پایۀ برق در ولایت بغلان،  یک سلسله پرچوى هاى برق در شهر کابل وجود دارد و قرار است تا ۴ روز دیگر بازسازی پایه برق در ولایت بغلان به اتمام برسد و برق کابل وصل شود.