پسر کاکای ابوبکر البغدادی در عراق دستگیر شد

  • انتشار: ۱۵ حوت ۱۳۹۵
  • سرویس: اجتماعی
  • شناسه مطلب: 19121

نیروهای پولیس فدرال عراق موفق شدند پسر کاکای ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش را در منطقه ای در شهر موصل این کشور دستگیر کنند.

یک منبع نیروهای پولیس فدرال عراق تاکید کرد که این فرد در چارچوب عملیات اطلاعاتی دقیق در منطقه الجوسق در غرب موصل دستگیر شده است.

ویدئوی منتشر شده از سوی منابع عراقی پسر فردی را نشان می دهد که پس از دستگیری در محاصره نیروهای پولیس فدرال عراق درحال انتقال است.

گروه تروریستی داعش از زمان آغاز عملیات آزاد سازی موصل تاکنون خسارت گسترده ای متحمل شده و صدها تن از عناصر خود را ازدست داده است.

براساس تازه ترین گزارشها همچنین سرکردۀ داعش به علت شکست های سنگین این گروه تروریستی در موصل، فرماندهان عراقی خود را عزل کرد.

یک منبع محلی در ولایت نینوا در شمال غرب عراق گزارش کرد: ابوبکر بغدادی درپی شکست های سنگین اخیر این گروه تروریستی فرماندهان عراقی خود را که در موصل با ارتش می جنگیدند، عزل کرد.

این منبع که خواستار فاش نشدن نام خود شد، افزود: بغدادی پس از این اقدام، تعدادی از اتباع عرب و غیرعرب را برای فرماندهی درگیری های مناطق تحت تصرف خود در غرب موصل منصوب کرده است.

منبع مذکور خاطرنشان کرد: بغدادی به فرماندهان عراقی خود اطمینان ندارد زیرا در درگیری های اخیر متحمل شکست های سنگینی شده و استحکامات دفاعی خود را از دست داده اند.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

نظرات(۰ دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *