وزیر پیشین مخابرات در واکنش به تهدید نیروهای امنیتی؛ با قلم خود تفنگ هایشان را می شکنم

  • انتشار: ۳۱ سرطان ۱۳۹۷
  • سرویس: اجتماعی
  • شناسه مطلب: 45342

عبدالرزاق وحیدی وزیر پیشین مخابرات و تکنالوژی معلوماتی که روز گذشته دومین جلسه محاکمه خویش را پشت سر گذاشت، ضمن انتقاد شدید از فشار روانی و تهدید امنیتی گاردهای ویژه، گفته است که من با قلم خود تفنگ هایشان را می شکنم.

عبدالرزاق وحیدی وزیر پیشین مخابرات و تکنالوژی معلوماتی که روز گذشته (شنبه) دومین جلسه محاکمه وی برگزار شد. با انتقاد شدید از حکومت و مراجع عدلی و قضایی اعلام کرد که در جریان محاکمه علنی وی، تحت فشار روانی و تهدید امنیتی قرار داشته است.

وحیدی گفته است: در جریان محکمه، با رفت و آمد نیروهای امنیتی مورد فشار روانی قرار داشتم و قبل از ورود به محکمه نیز گزارش‌هایی مبنی بر تهدید امنیتی برایم رسیده بود.

وی در جریان محکمه علنی ابراز نگرانی کرد و گفت گاردهای ریاست جمهور آمده است؟ وحیدی، پیش‌ از این گفته بود یک بار در دوره کار در وزارت، دفترم توسط گارد ریاست جمهوری پلمپ شده بود.

وحیدی نوشته است که “پیام های تهدید و فرستادن گاردهای ویژه به محل دادگاه برای آنکه مرا تحت تاثیر بیاورد بی فایده است. من با قلم خود تفنگ‌هایشان را می شکنم.”

او در پیامی به رئیس جمهور نوشته است، “با این دو جلسه محکمه تمام دستگاه دادستانی را خودت تحقیر کردی. حالا با مردمی که بیدار شده اند چه خواهی کرد؟ مردمی که می خواهند وزیر نازدانه ات اکلیل حکیمی نیز به دادگاه حاضر شود. می خواهند سیستم ریل تایم RTDMS شامل دوسیه شود. آنها می خواهند بدانند که سرنوشت پولهای شان اگر حیف و میل شده چه می شود؟‌باید پولهایشان به خزانه دولت برگردد. مجرمین به پنجه قانون سپرده شود. و کسانی که معلومات کذب داده اند و دوسیه را ۲۱ ماه به درازا کشانیده و مردم را اغوا کرده اند به محکمه حاضر شوند.”

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

نظرات(۰ دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *