والی جدید دایکندی عکس شهید مزاری را پاره کرده است؟+سند

  • انتشار: ۱۸ میزان ۱۳۹۶
  • سرویس: تیتر 1
  • شناسه مطلب: 31677

اطلس پرس- در روزهای اخیر شایعاتی در فضای مجازی دست به دست می شود که والی جدید ولایت دایکندی، انجینر محمود بلیغ عکس شهید مزاری را پاره کرده و از دفتر کاری خود بیرون انداخته است.
به گزارش خبرگزاری اطلس، والی جدید دایکندی در روزهای اخیر سوژه داغ شبکه های اجتماعی است، در روز اولی که قرار بود بعنوان والی به دایکندی برود طیاره حامل او و همراهانش دچار سانحه شد اما آسیبی به کسی نرسید.
بعد از تقرر او بعنوان والی هم زمزمه هایی به گوش می رسید که او از شهید مزاری خوشش نمی آید و عکس شهید مزاری که در دفتر کار والی قبلی دایکندی نصب بوده را پاره کرده و دور انداخته است.
این شایعات به حدی داغ شده است که آقای بلیغ اطلاعیه ای را منتشر کرده است که در زیر می خوانید :

اطلاعیه مقام ولایت دایکندی

در پی ادعاهای بی اساس، واهی، دروغ و مغرضانه برخی افراد در شبکه های مجازی در مورد برداشتن و پاره کردن عکس شهید وحدت ملی، استاد شهید عبدالعلی مزاری، به اطلاع هموطنان عزیز و پیروان واقعی آن شهید بزرگ می رساند که این ادعاها کاملا بی پایه، دروغ و واهی بوده و از سوی مقام ولایت دایکندی به شدت رد می گردد. شهید مزاری تنها متعلق به یک فرد و جریان خاص نیست، بلکه متعلق به تمام عدالت خواهان و مردم افغانستان است.
از تمام مردم شریف ولایت دایکندی تقاضامندم، نه تنها به اینگونه ادعاهای بی اساس و واهی توجه نکنند، بلکه دست در دست هم نهاده و یکپارچه و متحد خود را مصروف آبادی و سازندگی ولایت و سرزمین خویش نموده و آروزهای آن شهید بزرگ را در عمل تحقق بخشیم.

محمود بلیغ
والی دایکندی

انتهای پیام

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

نظرات(۱ دیدگاه)

  1. عبدالعلی نظری
    (۶ جوزا ۱۳۹۷)

    کیر تو کس زن کسایی که مزاری را پاره کردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *