سی ان ان: ترامپ در فاصله حدود ۷ متری کوریای شمالی سخنرانی می کند

  • انتشار: ۲۶ سنبله ۱۳۹۶
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 30660

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تا دو روز دیگر در نشست مجمع عموی سازمان ملل متحد، در فاصله هفت متری از نمایندگان کوریای شمالی در نیویورک سخنرانی می کند.

به گزارش شبکه تلویزیونی سی ان ان،  شمارش معکوس برای برگزاری نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در روز دوشنبه در نیویورک مقر دائمی این سازمان آغاز شده است.

تا دو روز دیگر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از پشت تریبون سازمان ملل متحد برای اولین بار سخنرانی خواهد کرد. او همان کسی است که سخنان آتشین و تند علیه کیم جونگ اون رهبر کوریای شمالی بیان کرده است.

اما ترامپ این بار از جایی این سخنان را مطرح می کند که در نزدیک ترین فاصله با هیات کوریای شمالی قرار خواهد داشت. در واقع، هیات کوریای شمالی در ردیف اول جایگاه مخاطبان در محل ساختمان سازمان ملل متحد خواهد نشست که فاصله آن تا تریبون سخنران فقط بیست فوت (حدود هفت متر) است.

البته سابقه این نوع تعامل مقامات کشورهای مختلف جهان با آمریکا در مجمع سازمان ملل متحد به سالهای قبل بازمی گردد. در گذشته سخنرانی های به یادماندنی رهبران برخی از کشورها در این محل انجام شده است. سخنرانی فیدل کاسترو یا معمر قذافی و پاره کردن منشور سازمان ملل متحد ازجمله این سخنرانی ها است.

هوگو چاوز رئیس جمهور سابق ونزوئلا نیز وقتی پس از جورج بوش رئیس جمهور پیشین آمریکا در جایگاه سخنران قرار گرفت و از این سخن گفت که اینجا هنوز بوی گوگرد (بوی مرگ) می دهد! این اشاره او به حضور جرج بوش در سخنرانی قبل از او بود.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه: atlaspress.af/?p=30660

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *