ده ها معترض در کابل خواهان برکناری کمال سادات، معین وزارت اطلاعات و فرهنگ شدند

  • انتشار: ۲۳ جدی ۱۳۹۶
  • سرویس: فرهنگ و اجتماع
  • شناسه مطلب: 35520

برای دومین بار در کمتر از یک ماه اخیر، ده ها تن از فعالان مدنى در یک گردهمایى اعتراضى در برابر دروازه شوراى ملى؛ سیدکمال سادات معین امور جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ  را به بی کفایتی متهم کرده و خواهان برکناری اش از این سمت شدند.

معترضان شعارهایى بر ضد سیدکمال سادات معین جوان وزارت اطلاعات و فرهنگ سرمى دادند و مدعى شدندکه این مقام وزارت، هیچ برنامه بنیادی برای از میان برداشتن مشکلات جوانان نداشته و یک شخص ناکاره و ناتوان می باشد.

نصیر احمد اخترزوی، رئیس “روند اراده و تغییر” که این گردهمایی شرکت کرده بود گفت: “سید کمال سادات که در راس معینیت جوانان قرار دارد، یک شخص فاسد و متعصب می باشد و باید از سمت معینیت جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ کنار برود.”

معترضان در پایان این گردهمایی هشدار دادند که اگر حکومت و شورای ملی، به خواسته های شان که برکناری معین جوانان است رسیده گی نکنند، آنها به اعتراضات شان نه تنها در کابل بلکه در ولایات نیز ادامه خواهند داد.

این درحالیست که بتاریخ ۴ جدی، ده ها تن از جوانان در یک حرکت اعتراضی در مقابل معینیت جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ نیز معین امور جوانان را به بی کفایتی متهم کردند و خواهان برکناری اش شدند.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه: atlaspress.af/?p=35520

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *