حکم اعدام آیت الله نمر بزودی اجرا میشود

  • انتشار: ۱۶ ثور ۱۳۹۴
  • سرویس: دین و اندیشه
  • شناسه مطلب: 5149

اخبار رسیده از مناطق شیعه نشین در شرق عربستان سعودی حاکی از آن است که مقامات ارشد عربستان تصمیم گرفته‌اند آیت الله شیخ نمر باقر النمر روحانی برجسته این کشور را در روز ۲۵ رجب اعدام کنند.

به گزارش خبرگزاری اطلسبه نقل از ابنا، گفته می‌شود ۲۵ رجب سالروز مرگ «نایف بن عبدالعزیز آل سعود» ولیعهد پیشین عربستان سعودی است که جزو شاهزادگان متعصب و نزدیک به مفتیان وهابی به شمار می‌رفت از همین رو همواره اقداماتی علیه شیعیان عربستان مرتکب می‌شد.

آیت الله نمر که نزدیک به چهار سال است بدون محاکمه در زندان‌های آل سعود به سر می‌برد، پیش از دستگیری چندین بار علیه نایف بن عبدالعزیز آل سعود سخنرانی کرده بود.

این در حالی است که از زمان انتشار تاریخ اعدام آیت الله نمر، موجی از اخبار و اطلاع رسانی در فضای مجازی توسط کاربران مناطق شرقی عربستان صورت گرفته و بسیاری از آنان نسبت به این اقدام آل سعود به شدت هشدار دادند.

طبق این هشدار در صورت حماقت آل سعود و اعدام این عالم ربانی، اوضاع داخلی عربستان به مسیر نامعلومی منتهی خواهد شد زیرا مناطق مختلف عربستان به خصوص مناطق شرقی که مناطق نفت خیز این کشور به شمار می‌رود، برافروخته خواهد شد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

نظرات(۰ دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *