اعتراض شدید مردم در مراسم فاتحه خوانی شهدا به محقق

  • انتشار: ۷ اسد ۱۳۹۵
  • سرویس: اجتماعی
  • شناسه مطلب: 14398

تعدادی از مردم غرب کابل امروز(پنجشنبه) به محل مراسم فاتحه خوانی شهدای جنبش روشنایی، در مسجد الزهرا منطقه برچی کابل که با حضور سران حکومت برگزار شده بود هجوم آوردند و با شعارهایی بر علیه سران حکومت اعتراض شان را اعلان کردند.

در این مراسم که با تدابیر شدید امنیتی برگزار گردیده بود، ده ها تن از مردم ناحیه سیزدهم شهر کابل به محل مسجد الزهرا برچی آمدند و با شعارهایی بر ضد محمد محقق معاون رئیس اجراییه و دیگر سران حکومتی اعتراض شان را نشان دادند.

گفته می شود بعد از شعارهای مردم، معاون ریاست اجراییه و هیئت همراه وی از قسمت دیگری از مسجد الزهرا این مراسم را ترک کرده بود.

این مراسم با حضور تعدادی از سران حکومتی از جمله عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه، محمد محقق معاون وی و سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری مراسم فاتحه و ترحیم که به مناسبت شهادت تعدادی از هموطنانمان در مسجد جامع الزهرا برگزار گردیده بود شرکت کرده بودند.

شنبه گذشته دوم اسد سال جاری شمارى از شهروندان که تحت عنوان جنبش روشنایی تظاهرات مدنى و مسالمت آمیز را بمنظور تامین عدالت و تمدید برق ۵٠٠ کیلو ولت وارداتى ترکمنستان از مسیر بامیان برگزار نموده بودند که مورد حمله انتحاری قرار گرفتند.

این را هم بخوانید:  نامزدان کمیسیون‌های انتخاباتی امروز به ریاست جمهوری معرفی می‌شوند

در اثر این رویداد بیش به ٨٠ تن از  شهید و نزدیک به ٢۵٠ نفر مجروح گردیدند.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

نظرات(۱ دیدگاه)

  1. […] اعتراض Ø&acut… را در صفحه اصلی: […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *