ازدواج مرد پنجاه ساله با دختر شش ساله

  • انتشار: ۷ اسد ۱۳۹۵
  • سرویس: فرهنگ و اجتماع
  • شناسه مطلب: 14395

مردکهن سال که به اتهام اختطاف و همبسترى با یک دختر شش ساله در نظارت پولیس ولایت غور بسرمی برد مدعى است که این دختر ازسوى فامیلش دربدل دعاخوانی  به وى بخشش داده شده و با او نکاح کرده است.

به گزارش خبرگزاری اطلس به نقل از پژواک؛ این مرد که سید عبدالکریم نام دارد و ظاهرا پنجاه سال سن دارد خود را باشنده اصلى ولایت غور معرفى می کند، مى گوید که در ولایت هرات  ملا امام مسجد و دعاخوان بوده و فامیل این دخترشش ساله (سىد بى بى) از جمله مریدانش  مى باشند.

وى که دوروز قبل ازسوى مردم در شهرفیروز کوه مرکز ولایت غور دریک خانه درحال هم بستری با این دخترخردسال  دستگیر شدمدعى است که این دختر را خانواده اش در بدل دعاخانی برایش بخشش نموده اند.

اومی گوید که با حضور باشنده های محل و پدر این دختر،او را به نکاح خود درآورده است و یک ماه قبل   سیدبى بى را از ولایت هرات به غور آورده است.

یک باشنده شهرفیروزکوه  که نخواست نامش گرفته شود گفت : دوشب قبل این مرد به یک خانه می رود و خود را  آغا معرفی نموده ازصاحب خانه می خواهد که به او اجازه دهد تا شب را درمنزل شان سپرى کند ، خانم این خانه درحالیکه مرد خانه موجود نمى باشد به نام مهمان  اورا درخانه جاى  می دهد، این مرد دخترهمراه خود را بنام دخترش به این خانواده معرفى میکند اما این زن شب متوجه میشود که این مرد لباس خود ودختر را ازتن شان بیرون کرده وهمبسترمى باشند.

این باشنده محل علاوه کردکه این زن پس از دیدن این وضعیت همسایه ها را خبر مى کند و این مرد را دستگیر و تسلیم پولیس مى کنند.

منبع درادامه گفت که سید بى بى ۶ ساله  دختر خرد سال که نا خبر از جریان روز گار مى باشد  حتی نمیداند که نامش چی است و درکجا به سرمى برد.

اما سید محمد کریم که خود را شوهر این طفل شش ساله معرفى می کند و اکنون درنظارت خانه پولیس بسرمی بردمى گوید که در شب آخرماه مبارک رمضان نظر به تاکید پدر سید بی بی درحضورداشت بیش از چهل تن دریکی از مناطق ولسوالى اوبۀ هرات نکاح اش را  با این دختربسته کرده است، اما وى  از همبستری با این طفل انکار مى ورزد.

وى گفت : “من ملا امام بودم   یک قریه دراوبۀ هرات وپدر این دختر به نام عبدالقادر یکی ازمرید هایم بود و هرزمان بالای مریض های شان دعاخوانی مى کردم ودخترشانرا برایم  بخشش دادند و به حضور مردم محل درشب آخر رمضان درمسجد نکاح کردم وبعدا گفتن ما دیگه زن تو را نان داده نمى توانیم بعدا مجبور شدم دختره گرفته به ولسوالی جوند بادغیس رفتم که به خانه خواهرخود تسلیم کنمش” .

وى علاوه کردکه خواهرش در خانه نبود وناگزیر دختر را به ولایت غور آوردم اینجا ازسوى مردم دستگیر و تسلیم پولیس گردید.

وى مى گوید: دختردرکنارم خواب بود اما یک جا خواب نبودیم ومرا پدر صدا میزد، مه هم برایش دخترمى گفتم اما او زنم است.

اما مقامات امنیتی درغورمى گویندکه  دوشب قبل این مردم را همراه با این طفل شش ساله درمنزل یکی از باشنده های مرکز ولایت غور درحال همبستری دستگیر نموده اند.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه: atlaspress.af/?p=14395

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *