آمادگی سنگاپور برای همکاری در بخش مسکن و شهرسازی افغانستان

  • انتشار: ۱۹ حمل ۱۳۹۶
  • سرویس: اقتصاد
  • شناسه مطلب: 20547

مقامات در ارگ ریاست جمهوری می گویند؛ در دیدار اشرف غنی رئیس جمهور از سنگاپور، مقام های سنگاپوری آمادگی خود را برای ارتقای ظرفیت های افغانستان در بخش شهرسازی و مسکن اعلام کرده است.

رییس دفتر هیات مدیره مسکن و انکشاف سنگاپور در دیدار با محمداشرف غنى رییس جمهورکشورگفت که آماده‌است تا در راستای ارتقای ظرفیت های کارمندان بخش مسکن و شهرسازی افغانستان همکاری کند.

در خبرنامه ای که از سوی دفتر مطبوعاتی ریاست جمهورى به نشر رسیده گفته شده است که اشرف غنی رییس جمهور کشور روز گذشته (جمعه) با یپ چین بینگ رییس دفتر هیات مدیرۀ مسکن و انکشاف جمهوری سنگاپور در دفترکاری‌اش ملاقات کرد.

خبرنامه افزوده است که ابتدا رییس دفتر هیات مدیرۀ مسکن و انکشاف سنگاپور، به رییس جمهورغنی و هیات همراه خوش آمدید گفته و بستۀ معلوماتی را درخصوص مسکن و انکشاف به رییس جمهورکشور به نمایش گذاشت.

چین بینگ، پیرامون ساختمان‌های کوچک، متوسط و کلان که به قیمت مناسب و با کیفیت عالی در سنگاپور اعمار گردیده‌است معلومات داده گفت دفتر هیات  مدیرۀ مسکن و انکشاف سنگاپور آماده‌است که در راستای ارتقای ظرفیت های کارمندان بخش مسکن و شهرسازی افغانستان همکاری کند.

پس از ارائه بستۀ معلوماتی و طرح پرسش‌ و پاسخ‌، رییس‌جمهورغنی از رییس دفتر هیات مدیره مسکن و انکشاف سنگاپور به ‌خاطر ابراز آمادگی و همکاری جهت آموزش کارکنان بخش مسکن و شهرسازی افغانستان، تشکری کرد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه: atlaspress.af/?p=20547

نظرات(۱ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *